תקנון האתר

החזרות
המדיניות שלנו נמשכת 14 יום. אם 14 ימים עברו מאז הרכישה שלך, לצערי אנחנו לא יכולים להציע לך החזר או החלפה.
כדי להיות זכאי להחזרה, הפריט שלך חייב להיות בשימוש ובאותו מצב שקיבלת אותו. זה חייב להיות גם באריזה המקורית.
מספר סוגי סחורות פטורים מלהחזירו. מוצרים מתכלים כגון מזון, פרחים, עיתונים או מגזינים לא ניתן להחזיר. אנחנו גם לא מקבלים מוצרים כי הם מוצרים אינטימיים או סניטריים, חומרים מסוכנים, או נוזלים דליקים או גזים.
פריטים נוספים שאינם ניתנים להחזרה:
כרטיסי ברכה
תוכנות להורדה
מוצרי בריאות ופריטים אישיים
כדי להשלים את ההחזר שלך, אנו דורשים קבלה או הוכחת רכישה.
אל תשלח את הרכישה חזרה ליצרן.
ישנם מצבים מסוימים שבהם רק החזרים כספיים מוענקים (אם רלוונטי)
ספר עם סימנים ברורים של שימוש
תקליטור, DVD, קלטת VHS, תוכנה, משחק וידאו, קלטת, או ויניל שיא שנפתח
כל פריט שאינו במצב המקורי שלו, פגום או חסר חלקים מסיבות שלא עקב השגיאה שלנו
כל פריט המוחזר יותר מ -30 יום לאחר הלידה
החזרים כספיים (אם רלוונטי)
ברגע שההחזר שלך יתקבל ויבדוק, נשלח לך הודעת דוא"ל כדי להודיע לך שקיבלנו את הפריט שהוחזר. בנוסף, נודיע לך על האישור או הדחייה של ההחזר שלך.
אם תאושר, ההחזר הכספי שלך יעובד, וכרטיס אשראי יחול באופן אוטומטי על כרטיס האשראי שלך או על שיטת התשלום המקורית, בתוך מספר ימים מסוים.
החזרים כספיים מאוחרים או חסרים (אם רלוונטי)
אם עדיין לא קיבלת החזר כספי, בדוק שוב את חשבון הבנק שלך.
לאחר מכן פנה אל חברת האשראי שלך, ייתכן שיחלוף זמן מה עד שההחזר הכספי שלך יפורסם באופן רשמי.
לאחר מכן צור קשר עם הבנק שלך. לעתים קרובות יש זמן עיבוד לפני פרסום החזר כספי.
אם עשית את כל זה ועדיין לא קיבלת את ההחזר הכספי שלך, צור איתנו קשר בכתובת info@fujicom.com.
מכירה פריטים (אם רלוונטי)
רק פריטים במחיר רגיל עשוי להיות החזר, לצערי פריטים למכירה לא ניתן להחזר.
חילופים (אם רלוונטי)
אנחנו רק להחליף פריטים אם הם פגומים או פגומים. אם אתה צריך להחליף אותו עבור אותו פריט, שלח לנו דוא"ל בכתובת info@fujicom.com ולשלוח את הפריט שלך ל: רחוב דוד נבון 39 מושב מגשימים ישראל 5691000.
מתנות
אם הפריט סומן כמתנה כאשר נרכש ונשלח ישירות אליך, תקבל זיכוי מתנה עבור הערך של ההחזר שלך. לאחר קבלת הפריט חזר, תעודת מתנה ישלח אליך.
אם הפריט לא היה מסומן כמתנה בעת הרכישה, או נותן מתנה היה ההזמנה נשלחו לעצמם לתת לך מאוחר יותר, אנו נשלח החזר על נותן מתנה והוא יגלה על החזרה שלך.
משלוח
כדי להחזיר את המוצר שלך, אתה צריך לשלוח את המוצר שלך: רחוב דוד נבון 39 מושב מגשימים ישראל 5691000.
אתה תהיה אחראי לשלם עבור עלויות המשלוח שלך עבור החזרת הפריט שלך. עלויות המשלוח אינן ניתנות להחזרה. אם תקבל החזר כספי, עלות ההחזר המשולם תנכה מההחזר הכספי שלך.
בהתאם למקום מגוריך, הזמן שיידרש למוצר שהחלף יגיע אליך, עשוי להשתנות.


הצהרת מדיניות פרטיות

חלק 1 - מה אנו עושים עם המידע שלך?

כאשר אתה רוכש משהו מהחנות שלנו, כחלק מתהליך הקנייה והמכירה, אנו אוספים את המידע האישי שאתה נותן לנו כגון שמך, כתובתך וכתובת הדוא"ל שלך.
כאשר אתה גולש בחנות שלנו, אנו מקבלים באופן אוטומטי את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המחשב שלך כדי לספק לנו מידע המסייע לנו ללמוד על הדפדפן ומערכת ההפעלה שלך.
שיווק בדוא"ל (אם רלוונטי): ברשותך, אנו עשויים לשלוח לך הודעות דוא"ל על החנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים אחרים.

חלק 2 - הסכמה

איך אתה מקבל את הסכמתי?
כאשר אתה מספק לנו מידע אישי כדי להשלים עסקה, אמת את כרטיס האשראי שלך, בצע הזמנה, ארגן משלוח או החזר רכישה, אנו רומזים שאתה מסכים לאיסוף שלנו ולהשתמש בה מסיבה ספציפית זו בלבד.
אם אנו מבקשים את הפרטים האישיים שלך מסיבה משנית, כמו שיווק, אנו נשאל אותך ישירות על הסכמתך המפורשת, או תספק לך הזדמנות לומר לא.

כיצד ניתן לבטל את הסכמתי?
אם לאחר שתצטרף, תשנה את דעתך, תוכל לבטל את הסכמתך כדי שנוכל ליצור עמך קשר, להמשך איסוף, שימוש או גילוי של המידע שלך, בכל עת, על-ידי פנייה אלינו בכתובת info@fujicom.com או שליחת דואר אלינו בְּ:
פ'וגיקום ישראל
רחוב דוד נבון 39 מושב מגשימים ישראל 5691000.

חלק 3 - גילוי

אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך אם אנו נדרשים על פי חוק לעשות זאת או אם אתה מפר את התנאים וההגבלות שלנו.

חלק 4 - הופעה

החנות שלנו מתארח על Shopify בע"מ הם מספקים לנו את פלטפורמת מסחר אלקטרוני מקוון המאפשר לנו למכור את המוצרים והשירותים שלנו לך.
הנתונים מאוחסנים באמצעות אחסון הנתונים של Shopify, מסדי הנתונים והיישום הכללי Shopify. הם מאחסנים את הנתונים שלך בשרת מאובטח מאחורי חומת אש.

תַשְׁלוּם:
אם תבחר שער תשלום ישיר כדי להשלים את הרכישה, ולאחר מכן Shopify מאחסן את נתוני כרטיס האשראי שלך. הוא מוצפן באמצעות תקן האבטחה בתעשייה של כרטיס התשלום (PCI-DSS). נתוני העסקה שלך מאוחסנים רק כל עוד יש צורך להשלים את עסקת הרכישה שלך. לאחר מכן, פרטי העסקה שלך נמחקים.
כל שערי התשלום הישירים עומדים בסטנדרטים שנקבעו על ידי PCI-DSS כפי שנוהלו על ידי PCI Security Standards Council, שהוא מאמץ משותף של מותגים כגון Visa, Mastercard, American Express ו- Discover.
דרישות PCI-DSS מסייעות להבטיח את הטיפול המאובטח של פרטי כרטיס האשראי על ידי החנות שלנו וספקי השירות שלה.
לקבלת מידע נוסף, מומלץ גם לקרוא את התנאים וההגבלות של Shopify (https://www.shopify.com/legal/terms) או את הצהרת הפרטיות (https://www.shopify.com/legal/privacy).

פרק 5 - מסירת מידע לשירותי צד שלישי

באופן כללי, ספקי צד שלישי משמשים אותנו רק לאסוף, להשתמש ולחשוף את המידע שלך במידה הנדרשת כדי לאפשר להם לבצע את השירותים שהם מספקים לנו.
עם זאת, ספקי שירותים של צד שלישי מסוימים, כגון שערי תשלום ומעבדי תשלום אחרים, מכילים מדיניות פרטיות משלהם ביחס למידע שאנו נדרשים לספק להם לגבי עסקאות הקשורות לרכישה. 
עבור ספקים אלה, מומלץ לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם, כך שתוכל להבין את האופן שבו המידע האישי שלך יטופל על-ידי ספקים אלו. עם זאת, יש להדגיש כי לא נעביר את פרטיי כרטיס האשראי לגורם צד ג'. 
בפרט, זכור כי ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים או יש מתקנים הממוקמים תחום שיפוט שונה מאשר לך או לנו. לכן, אם תבחר להמשיך בעסקה הכרוכה בשירותיו של ספק שירות של צד שלישי, המידע שלך עשוי להיות כפוף לחוקי השיפוט (ים) שבהם נמצא ספק השירות או המתקנים שלו.
לדוגמה, אם אתה נמצא בקנדה והעיסקה שלך מעובדת על ידי שער תשלום הממוקם בארצות הברית, המידע האישי שלך ששימש להשלמת העסקה עשוי להיות כפוף לגילוי במסגרת החקיקה בארצות הברית, כולל חוק הפטריוט.
לאחר שתצא מאתר האינטרנט של החנות שלנו או שתנותב מחדש לאתר או ליישום של צד שלישי, אינך כפוף עוד למדיניות פרטיות זו או לתנאים ולהגבלות של האתר שלנו.

קישורים
כאשר אתה לוחץ על קישורים בחנות שלנו, הם עשויים להפנות אותך מהאתר שלנו. איננו אחראים לנוהלי הפרטיות של אתרים אחרים ומעודדים אותך לקרוא את הצהרות הפרטיות שלהם.

חלק 6 - ביטחון

כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים אמצעי זהירות סבירים ופעל לפי שיטות העבודה המומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא הפסיד בצורה לא נכונה, נעשה שימוש לרעה, גישה, גילוי, שינוי או הרס.
אם אתה מספק לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך, המידע מוצפן באמצעות טכנולוגיית שכבת שקע מאובטחת (SSL) ומאוחסן בהצפנה AES-256. אמנם אין שיטה של שידור דרך האינטרנט או אחסון אלקטרוניים הוא 100% מאובטח, אנו פועלים לפי כל דרישות PCI-DSS וליישם נוספים מקובלים


תנאי השירות באתר

סקירה כללית
אתר זה מופעל על ידי פוגיקום ישראל. לאורך האתר, המונחים "אנחנו", "אותנו" ו"האנחנו "שלנו מתייחסים ל"פוגוגיק ישראל". אתר זה כולל את כל המידע, הכלים והשירותים הזמינים באתר זה, למשתמש, מותנה בקבלתך את כל התנאים, התנאים, המדיניות וההודעות המפורטים כאן.

על ידי ביקור באתר שלנו ו / או ברכישת משהו מאיתנו, אתה מתעסק בשרות שלנו ומסכים להיות כפוף לתנאים וההגבלות הבאים ("תנאי השירות", "תנאים"), לרבות תנאים והגבלות נוספים ומדיניות הפניה כאן ו / או זמין על ידי היפר. תנאים והגבלות אלה חלים על כל המשתמשים באתר, כולל, ללא הגבלה, משתמשים שהם דפדפנים, ספקים, לקוחות, סוחרים ו / או תורמים של תוכן.

אנא קרא בעיון את התנאים וההגבלות לפני הכניסה לאתר שלנו או באמצעותו. על ידי גישה או שימוש בכל חלק של האתר, אתה מסכים להיות כפוף לתנאים ולהגבלות אלה. אם אינך מסכים לכל התנאים וההגבלות של הסכם זה, אינך רשאי לגשת לאתר או להשתמש בשירותים כלשהם. אם התנאים וההגבלות האלה נחשבים להצעה, הקבלה מוגבלת במפורש לתנאים והגבלות אלה.

כל התכונות או הכלים החדשים המתווספים לחנות הנוכחית יהיו כפופים גם לתנאים ולהגבלות. תוכל לעיין בגרסה העדכנית ביותר של התנאים וההגבלות בכל עת בדף זה. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן, לשנות או להחליף כל חלק מתנאים והגבלות אלה על ידי פרסום עדכונים ו / או שינויים באתר האינטרנט שלנו. באחריותך לבדוק דף זה מעת לעת לצורך שינויים. המשך השימוש שלך באתר או גישה אליו לאחר פרסום שינויים כלשהם מהווה קבלה של שינויים אלה.

החנות שלנו מתארח על שרתי Shopify בע"מ הם מספקים לנו את פלטפורמת מסחר אלקטרוני מקוון המאפשר לנו למכור את המוצרים והשירותים שלנו לך.

חלק 1 - תנאי חנות מקוונת

על ידי הסכמתך לתנאים ולהגבלות אלה, אתה מצהיר כי אתה לפחות גיל הרוב במדינה או מחוז המגורים שלך, או שאתה גיל הרוב במדינה או מחוז המגורים שלך ונתת לנו את הסכמתך לכך. אפשר לכל אחד מהתלויים הקטינים שלך להשתמש באתר זה. אינך רשאי להשתמש במוצרים שלנו לכל מטרה בלתי חוקית או בלתי מורשית, ולא תוכל, תוך שימוש בשירות, להפר כל חוק השיפוט שלך (כולל אך לא מוגבל לחוקי זכויות יוצרים). אין להעביר תולעים או וירוסים או כל קוד בעל אופי הרסני. הפרה או הפרה של אחד מהתנאים יגרמו לסיום מיידי של השירותים שלך.

חלק 2 - תנאים כלליים

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב לשירות למישהו מכל סיבה שהיא בכל עת.
אתה מבין שהתוכן שלך (לא כולל פרטי כרטיס אשראי), עשוי להיות מועבר ללא הצפנה ולכלול (א) שידורים ברשתות שונות; וכן) ב (שינויים כדי להתאים ולהסתגל לדרישות הטכניות של חיבור רשתות או התקנים. פרטי כרטיס האשראי מוצפנים תמיד במהלך ההעברה ברשתות.
הנכם מסכימים לא לשכפל, לשכפל, להעתיק, למכור, למכור או למכור כל חלק של השירות, את השימוש בשירות, או את הגישה לשירות או כל מגע באתר האינטרנט שבאמצעותו השירות ניתן, ללא קבלת אישור מפורש מאתנו . הכותרות המשמשות בהסכם זה נכללות לנוחות בלבד ולא יגבילו או ישפיעו על תנאים אלה.

חלק 3 - דיוק, שלמות וזמן מידע

אנחנו לא אחראים אם המידע זמין באתר זה אינו מדויק, שלם או נוכחי. החומר באתר זה מסופק למידע כללי בלבד ואין להסתמך עליו או לשמש כבסיס היחיד לקבלת החלטות ללא התייעצות עם מקורות מידע ראשוניים, מדויקים יותר, מלאים יותר או מעודכנים יותר. כל הסתמכות על החומר באתר זה היא על אחריותך בלבד. אתר זה עשוי להכיל מידע היסטורי מסוים. מידע היסטורי, בהכרח, אינו שוטף והוא מסופק רק עבור ההפניה שלך. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את תוכן האתר בכל עת, אך אין לנו כל מחויבות לעדכן מידע כלשהו באתר שלנו. אתה מסכים כי באחריותך לפקח על שינויים באתר שלנו.

פרק 4 - שינויים בשירות ובמחירים

המחירים עבור המוצרים שלנו כפופים לשינוי ללא הודעה מוקדמת.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות בכל עת לשנות או להפסיק את השירות (או כל חלק או תוכן ממנו) ללא הודעה מוקדמת בכל עת.
לא נהיה אחראים כלפיך או כלפי צד שלישי כלשהו בגין כל שינוי, שינוי במחיר, השעיה או הפסקה של השירות.

פרק 5 - מוצרים או שירותים (אם רלוונטי)

מוצרים או שירותים מסוימים עשויים להיות זמינים באופן בלעדי באינטרנט דרך האתר. למוצרים או לשירותים אלה עשויים להיות כמויות מוגבלות והם כפופים להחזרה או להחלפה בלבד בהתאם למדיניות ההחזרות שלנו. עשינו כל מאמץ להציג במדויק את הכול


מדיניות משלוחים

איסוף עצמי ממחסני החברה ללא עלות
עלות שלוח של מסך בודד ( עד 55" ) – 149 ₪ לכל חלקי הארץ
עלות שלוח של מסך בודד ( מעל 55" ) – 250 ₪ לכל חלקי הארץ
עלות משלוח של מקרר,מכונת כביסה,מייבש,תנור,מדיח – 279 ₪ לכל חלקי הארץ
שאר מוצרי החנות- 49 ₪ לכל חלקי הארץ
היה ומשלוח שהוזמן על ידי לקוח ונשלח על ידנו, חזר אלינו לכתובת שלנו חזרה. אנו, לא אחראים ולא מחוייבים לשלוח את המוצר חזרה ללקוח.
בין שהמוצר לא נאסף על ידי המזמין, בין אם שכח לגשת לסניף הדואר ולמשוך את החבילה, בין אם פרטי המשלוח שהשאיר שגויים, או לא מספיקים, או מכל סיבה אחרת. אנחנו ב- FUJICOM לא נהיה אחראים למשלוח נוסף על חשבוננו ללקוח

 *** עבור ישובים מרוחקים ו/או ישובים מעבר לקו הירוק, תחול תוספת תשלום בסך 100-250 ₪ בהתאם לסוג המוצר ולחברת ההובלות

להלן הישובים בגינם תחול תוספת תשלום: 
טלמון, טנא, ייט"ב, יפית, יצהר, יקיר, כוכב השחר, כוכב יעקב, כפר אדומים, כפר האורנים, כפר עציון, כפר תפוח, כרמי צור, כרמל, מבוא דותן, מבוא חורון, מגדל עוז, מגדלים, מודיעין עילית, מחולה, מכורה, מעון, מעלה אדומים, מעלה אפרים, מעלה לבונה, מעלה מכמש, מעלה עמוס, מעלה שומרון, מפעלי ברקן, מצדות יהודה, מצפה יריחו, מצפה שלם, משואה, משכיות, מתתיהו, נגוהות, נווה דניאל, נופים, נוקדים, נחליאל, ניל"י, נירן, נעלה, נעמ"ה, נפת בית לחם, נפת בית לחם מ"א 76, נפת ג'נין , נפת ג'נין מ"א 72, נפת חברון, נפת חברון מ"א 78, נפת טול כרם, נפת טול כרם מ"א 72, נפת ירדן, נפת ירדן מ"א 74, נפת ירדן מ"א 75, נפת ראמאללה , נפת ראמאללה מ"א 73, נפת שכם, נפת שכם מ"א 72, נתיב הגדוד, סוסיה, סלעית, סנסנה, עטרת, עלי, עלי זהב, עלמון, עמנואל, ענב, עפרה, עץ אפרים, עתניאל, פדואל, פני חבר, פסגות, פצאל, צופים, צור הדסה, קדומים, קדר, קליה, קריית ארבע, קריית נטפים, קרני שומרון, ראש צורים, רבבה, רועי, רותם, רחלים, ריחן, רימונים, שבי שומרון, שדמות מחולה, שילה, שלומציון, שמעה, שערי תקווה, שקד, תומר, תלם, תעשיון מיתרים, תעשיון שח"ק, תקוע.

א סייד ,א תעשיה חבל מודיע ,אבו ג'ווייעד ,אבו כף אום בטין, אבו סריחאן ,אבו עבדון, אבו עמאר ,אבו עמרה, אבו קורינאת ,אבו קרינאת, אבו רביעה ,אבו רוקייק ,אבטין, אבני חפץ ,אבנת  ,אבשלום ,אדורה ,אום אל קוטוף  ,אטרש  ,איתמר ,אל אסד ,אל ח'וואלד מערב, אל סייד  ,אל עטאונה  ,אל עריאן  ,אלומה ,אלון מורה ,אלמוג ,אספר  ,אפיניש ,ארגמן ,אשכולות  ,אשלים ,אתגר  ,באר מילכה, ביר הדאג' ,בית אריה  ,בית ג'אלה, בית הערבה, בית ירח, בית לחם,בית ניר ,בקעות ,ברכה, בת חצור ,בת עין ,ג'נאביב ,ג'נין ,ג'סאר א-זרקא  ,ג'סר א זרקא, ג'ת ,גיתית ,גלגל  ,דחי ,דייר ראפאת, דיר אל-אסד    ,דמיידה ,דריג'את  ,הדסים ,הוואשלה, הוזייל ,הר גילה ,הר עמשא,ורד הגליל,ורד יריחו ,זבארגה ,זרועה ,ח'ואלד ,חברון ,חגי ,חוג'ייראת  ,חוות שלם ,חוסנייה  ,חיננית ,חלמיש ,חמאם  ,חמדת  ,חמרה, חפאפרה ,חצר בארותיים  ,חצרות געש, חצרות חולדה   ,חצרות חפר, חרמש, טבחה, טול כרם, טל מנשה, טללים ,טלמון ,טנא עומרים ,יבולה ,ידידה ,ייט''ב ,יפית  ,יצהר  ,יריחו ,כדרה  ,כיסופים  ,כליל  ,כמאנה מזרח  ,כמהין ,כסלון ,כפר אל עוברה  ,כפר אליהו, כפר ברא  ,כפר הנוער הדתי, כפר הנוער נירים  ,כפר זמיר ,כפר מרמורק, כפר תפוח, כרם בן שמן, כרמל  ,לב יתיר ,לוזית ,לפידות ,מבוא דותן, מבואות החרמון ,מבחור, מגדלים ,מולדה ,מחולה ,מחנה יהודית   ,מייסר ,מכורה ,מכחול ,מלכישוע  ,מסעודין אל עזאזמה, מעון  ,מעלה עמוס, מעני אבו חאמד ,מצדות יהודה, מצודת כ"ח ,מצפה רמון (בסיס), מרחב עם  ,מרעית ,משואה ,מתמור ,נאות סמדר, נגוהות ,נווה אפעל ,נווה אפרים ,נווה הדסה ,נווה הרצוג ,נווה חריף ,נוקדים ,נורית ,נח''ל אלישע, נח''ל רותם, נחליאל ,נטף ,ניצן ב ,ניצנה כפר נוער, ניצני סיני, נמרוד ,נעלה, נצאצרה ,נריה, סדום, סואעד ,סוסיה ,סלואן המרכזית ,סנסנה ,ע'ג'ר ,עגור  ,עופרים ,עוקבי ,עזה ,עטרת  ,עין איברהים , עין חוד, עיר אובות ,עלי זהב ,עלמון ,עמור, עמק בית שאן, ענב ,עראמשה ,ערב אזונר, ערב אל גנאדי, ערב אל ווהב, ערב אל חרנאבה ,ערב אל כעביה  ,ערב אל מוריסאת   ,ערב אל נגדאת  ,ערב אל נעים, ערב אל סגיראת ,ערב אל סמניה  ,ערב אל עיסאת  ,ערב אל עיצאת  ,ערב אל פמאז, ערב אל שבאב, ערב גזאלין, ערב טוואפרה, ערב סעדיה ,עתניאל ,פולו  ,פני חבר  ,פרי גן ,צבעון ,ציקלון ,קבועה ,קודייראת א צאנה , קוואעין ,קליה  ,קלקיליה  ,קסר א סיר ,קריית חוף ,קריית שמואל, קרני צור, ראס אל עין, ראס עלי,רועי, ריחן, רמאללה ,רתמים ,שא-נור ,שבות רחל  ,שבטה  ,שבי שומרון,שגב ,שדמות מחולה ,שחרות ,שיטים ,שילה, שכם, שמעה, שני ליבנה, שעורים ,תלם ,תקוע,תראבין א סאנע,תראבין א צאנה

זמני אספקה

זמני אספקת המוצרים ללקוח ע"י שליח הוא עד 7 ימי עסקים
זמני אספקת מוצרים ( קטנים ) בדואר ישראל הוא עד 10 ימי עסקים ( בד"כ ) שימו לב כי המשלוח בדואר ישראל נתון לשינויים בהתאם לזמני פעילות הדואר, חגים וכדומה.


מדיניות החזרות

ניתן להחזיר מוצר בשלמותו על כל חלקיו ומבלי שנעשה בו כל שימוש ובתנאי שאריזתו המקורית לא נפתחה, תוך 14 יום מתאריך קבלתו בצירוף החשבונית המקורית
החזרת המוצר תעשה באמצעות דואר רשום, שירות שליחים או כל אמצעי אחר המאשר קבלת המוצר על חשבון הלקוח ובאחריותו, על פי חוק הגנת הצרכן, תחויבו בסך של 5% משווי הרכישה או 100 ש"ח לפי הנמוך מבין השניים בגין ביטול העסקה
החזר כספי בגין ביטול העסקה, אינו כולל את עלות משלוח החבילה בדואר רשום או שליחים , כפי שנשלח אליכם, בכל מקרה זכות ההחזרה הינה בהתאם ובכפוף לחוק הגנת הצרכן, סעיפים 14 ג' ו ד'


מדיניות ביטולים

לפני יציאת משלוח -
ניתן לבטל הזמנה שבוצעה אונליין באתר ללא כל עלות בגין הביטול כל עוד אין ההזמנה יצאה ללקוח.
אחרי יציאת המשלוח מהמחסן -
ביטול לאחר יציאת המשלוח ליעד הלקוח ו\או קבלת המוצר, הלקוח יחויב ב 5% מערך הקניה + עלות משלוח נוספת לאיסוף המוצר מבית הלקוח חזרה למחסני החברה


ביטול עסקה והחזרת מוצרים

 כל הרוכש מוצר באתר זה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "החוק")

הרוכש מחויב לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. מוצר אשר נרכש באתר ניתן לבטלו באמצעות הודעה בכתב לחברה, שיפורטו בה שמו המלא ומספר תעודת הזהות שלו (להלן: "הודעת הביטול"), לרבות באמצעות פקס ודוא"ל, החל מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת אישור ביצוע העסקה בכתב המכיל את תנאי העסקה, לרבות תיאורו ומחירו של המוצר, אחריות, מדיניות ביטולים וכד', לפי המאוחר מבניהם, כדלקמן והכל בהתאם להוראות החוק: בביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה במוצר, תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו

החזרת המוצר לחברה תעשה על ידי החברה על פי הוראות החוק
בביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה במוצר תחזיר החברה בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, את אותו חלק ממחיר העסקה ששולם, ככל ששולם, תבטל את החיוב בשל העסקה, תמסור עותק מהודעת ביטול החיוב ולא תגבה מהלקוח סכום כלשהו, למעט דמי טיפול בסך 5% מערך העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם וזאת מבלי לגרוע מיתר זכויות החברה בהתאם להוראות החוק

על המשתמש להחזיר את המוצר בתוך 14 ימים מיום ביטול העסקה בצירוף חשבונית מקור


    אחריות

    חברת פוג'יקום ישראל מספקת מוצרים לשימוש בייתי איכותיים ומתקדמים, כמו כן החברה מספקת אחריות
    לכל מגוון המוצרים לשנה ,שנתיים ושלוש, למוצרים הביתיים ישנה אופציה להרחבה עד שלוש שנים בבית הלקוח, כל מגוון מוצרי החברה עובר את בדיקת מכון התקנים הישראלי והבטיחות הנדרשים כחוק.