חברת Fujicom, שנוסדה בהונג קונג ובישראל בשנת 1991, היא חברה רב-לאומית ורב תחומית למוצרי צריכה אלקטרוניים, המפתחת, מייצרת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים באיכות גבוהה ובמחירים שווים לכל כיס – תחת מותג Fujicom. התפיסה העסקית והמדיניות של Fujicom נוסחו כדי לענות לצרכים ולממש את החלומות של הצרכנים בני זמננו, כמעט בכל תחום של העידן האלקטרוני הדיגיטלי שאנו חיים בו: ממכשירי חשמל למטבח ולבית וטלוויזיות LED ועד מכשירי יופי חדשניים ואביזרי סלולר מתקדמים. אנו תמיד מסתכלים על המגמות ועל סגנונות החיים המתפתחים, וכחברה, לקחנו על עצמנו ליצור פתרונות מיטביים וערך מוסף משמעותי – במחיר הנכון! לצרכן המיודע והמודע של ימינו.

כל הפעילויות של Fujicom נערכות בהשראת מוטו מוביל אחד: ״ איננו יכולים להרשות לעצמנו ולו האכזבה הכי קטנה של לקוחותינו! ״ עם מגוון כל כך רחב של מוצרים, מוניטין המותג הוא הנכס הגדול ביותר של Fujicom, וחווית הצרכן החיובית נדרשת: צרכנים מרוצים, שחוזרים וממשיכים לרכוש את מוצרי Fujicom ולהפיץ את הבשורה, מבטיחים את צמיחתה והצלחתה המתמשכת של החברה.

העיקרון הזה מתורגם לאיכות חסרת פשרות בכל פרט: חברת Fujicom, המייצרת את מרבית מוצריה ברשת של מפעלים מומחים בסין, משגיחה מקרוב על כל תהליכי הייצור בעזרת מערכת בקרת איכות מקצועית, בהובלתם של מהנדסים מומחים Fujicom.