5 מוצרי טיפוח שכל אישה חייבת

מה נשים רוצות? אין גבר שלא מתחבט בשאלה הזו, וגם לא מעט נשים בעצמן עדיין לא יודעות את התשובה הסופית. מה שבטוח הוא שיש כמה מוצרים שכל אישה תשמח לקבל. בין אם אתם מחפשים מתנה לאמא, לסבתא, לאחות או לחברה טובה, הנה כמה רעיונות שיקלו על החיפוש – חמישה מוצרי טיפוח שכל אישה חייבת להחזיק בבית.

מכשיר פדיקור
ברור, ברור, הכי כיף זה ללכת למכון ולקבל טיפול פדיקור מפנק ממישהי מקצועית. ובכל זאת, לא לכולנו יש את הזמן והפנאי להגיע באופן קבוע ולטפל בכף הרגל כמו שבאמת מגיע לה. בדיוק בשביל זה המציאו את מכשירי הפדיקור הביתיים. היתרונות לא מבוטלים: מכשיר ביתי מקצר את התהליך ומכאן גם חוסך בזמן; הוא לעתים הגייני יותר מטיפול במכון; והוא זול יותר בטווח הארוך (ואפילו הקצר) – ההשקעה מחזירה את עצמה באופן כמעט מיידי. המכשירים הקיימים היום בשוק כוללים בתוכם מסירי עור קשה בטיחותיים שלא פוצעים את העור ולא דורשים מאמץ.


מכשיר מניקור
אמרנו פדיקור, לא נאמר גם מניקור? אמנם טרנד לק הג’ל לא עומד להיעלם מחיינו בזמן הקרוב, אבל לפעמים מתחשק לעשות איזה טיפול קטן לציפורן, בלי להתאמץ הרבה. כל היתרונות של מכשירי הפדיקור רלוונטיים גם כאן: חסכוניים בזמן (לא צריך ללכת עד למכון, או לקבוע תור בשעה לא נוחה), לא יקרים (השקעה שמחזירה את עצמה כמעט מייד), וקלים לשימוש. כמה קלים? המכשיר עושה את כל העבודה – שיוף, החלקה והברקת הציפורן. כל מה שנותר זה רק למרוח לק, או להשאיר חשוף ולנפנף לעולם בציפורניים מטופחות.


מייבש שיער
פן מקצועי עושים רק במספרה, נכון? אז זהו, שלא בדיוק. מייבשי השיער הביתיים שיש היום בשוק נותנים פייט לא רק לחבריהם המקצועיים. דרגות חום ועוצמה הניתנות לכוונון, מנועים עוצמתיים ומספר פיות, הופכים את הפן הביתי ליעיל ויפה מאי פעם. זו מתנה שכל אישה תתקשה לסרב לה.


מברשת שיער חשמלית
כן, יש חיה כזו! מברשות שיער חשמליות נועדו להוות חלופה לפן בקטגוריית החלקת השיער הביתית, והן עושות את זה בהצלחה רבה. הן מצויידות בגוף חימום וזיזי מברשת, וכל מה שנותר לעשות הוא להפעיל ולסרק. שיער חלק במינימום מאמץ? מתנה מעולה למי שאוהבת להיראות מושקעת, אבל מעדיפה לנצל את הזמן בצורה יעילה.


מכשיר להסרת שיער
טוב, אולי זו לא בדיוק מתנה קלאסית, אבל כשזה מגיע מחברה טובה בהחלט כיף לקבל מכשיר טוב להסרת שיער. גם אם זה נושא שעלול אולי להיות קצת מביך, התוצאה נהדרת. מכשירים ביתיים להסרת שיער חוסכים לנו את הטקס הנוראי של הסרת שיער בשעווה (לא רק כואב, גם מלכלך חצי בית!), ומאפשרים לנו להסיר שיער בפרטיות ואינטימיות. האפשרויות רבות ומגוונות – מכשירים התולשים את השיערה מן השורש, או מכשירי גילוח ייעודיים לאיזורים רגישים. מכשירי הגילוח מגיעים לרוב עם מספר ראשים להחלפה, בהתאם לאיזור המיועד.

 

יש לכם שאלה?