5 מוצרי חשמל קטנים שחייבים להימצא בכל בית

מוצרי חשמל קטנים לבית

כל בית, גדול או קטן, צריך להכיל שורה של מוצרי חשמל, על מנת שנוכל לתפקד בצורה ראויה ונוחה, ליהנות מאיכות חיים ברמה טובה, ולנצל את הזמן שלנו טוב יותר.

ישנם כמובן מכשירי חשמל גדולים שאי אפשר בלעדיהם, החל ממקרר, תנור ומכונת כביסה –  מוצרים הכרחיים המהווים בסיס לתפקוד תקין של כל בית. לצדם, אנחנו יכולים למצוא מכשירי חשמל קטנים, אשר חלקם הכרחיים ואחרים מיועדים לצורך איכות חיים ונוחות. כמובן שזה גם עניין של פרספקטיבה, שכן, יהיו לא מעטים שיטענו, שגם מכשירי חשמל קטנים ולא הכרחיים, הם בסופו של דבר חשובים עבורם, על מנת שיוכלו לבצע פעולות שונות בקלות ובמהירות – כל מכשיר חשמלי, קטן ככל שיהיה, נותן מענה לצורך כלשהו, שעשוי להיות משמעותי מאוד לאדם אחד ומשמעותי פחות לאדם אחר – הכל תלוי בצרכי האדם.

ניקח כדוגמה, בלנדרים איתם אנחנו עובדים במטבח. יהיו מי שיטענו שמדובר במכשיר שאיננו הכרחי בכל בית, ואילו יהיו אחרים שיטענו שמדובר במכשיר הכרחי ויעיל במיוחד, מאחר ובלעדיו הם לא יכולים לבצע שורה של פעולות, אשר הכרחיות בתהליך של בישול ואפייה. בלי הימצאותו של בלנדר בבית, אותם אנשים יבזבזו זמן יקר על מציאת חלופה הולמת למכשיר, יתקשו להכין מאכלים ומאפים בקלות ובמהירות, ובעיקר ירגישו מתוסכלים. כלומר, לא רק שאיכות החיים שלנו נפגעת, אלא בכלל כל מה שקשור לתפקוד שלנו במטבח נפגע. לכן אנחנו לא יכולים להסתכל על זה רק כאפקט על איכות החיים שלנו, אלא על משהו שהוא הרבה מעבר לכך.

במאמר זה נציג בפניכם המלצה ל-5 מוצרי חשמל קטנים, שצריכים להימצא בכל בית.

שואב אבק – אחד ממוצרי החשמל היעילים ביותר שהומצאו – מנקה בקלות ובמהירות, חוסך זמן וכאבי גב ובעיקר מקל על מלאכת הניקיון בבית. אין עוד צורך להסתובב ברחבי הבית עם מטאטא ויעה, להכות על שטיחים, לשפשף אותם בחזקה או לחפש פתרונות יצירתיים לניקוי קורי עכביש ואבק שהצטבר בפינות נסתרות, כל שעליכם לעשות הוא להצטייד בשואב אבק איכותי וחזק, עם מנוע עצמתי, שיאפשר לכם לנקות אבק ולכלוך ברחבי הבית, ביעילות ובקלות, במינימום זמן ומאמץ. כיום אף, עדיף לרכוש שואב אבק אלחוטי, אשר יקל עוד יורת על עבודתכם, ויאפשר לכם להשתמש בשואב הנייד בכל מקום בבית, ללא צורך בחיבור חשמלי.

מיקרוגל – על פניו נראה כי מדובר במוצר בסיסי ביותר, אשר נמצא כמעט בכל בית היום – אין כמעט דירה שלא נמצא בה מיקרוגל, ועוד דיגיטלי, בניגוד למכשירים האנלוגיים שהיה נהוג לקנות בעבר. ובכל זאת, לפעמים עדיין צריך לספק תזכורת, שמדובר במכשיר חשמל קטן וחיוני שכדאי שיהיה בכל בית. בלעדיו תתקשו לעבוד בצורה נוחה במטבח, לחמם אוכל בקלות ובמהירות, לבצע תהליכי בישול מקוצרים וליהנות ממינימום לכלוך במקסימום תפוקה.

קומקום חשמלי – זו דוגמה קלאסית למכשיר חשמלי קטן, שאנחנו לא יכולים בלעדיו. זה לא עניין רק של איכות חיים, אלא הרבה מעבר לכך. בין אם זה בשביל להכין לעצמנו קפה או תה, ובין אם בשביל להרתיח מים בצורה מהירה ונוחה לשימושים שונים. נכון, קיימים היום תחליפים שונים למוצר זה, כדוגמת ברי מים, אך אין כמו המוצר המקורי, המאפשר להגיע לטמפרטורת רתיחה מקסימלית, איננו דורש תחזוק ואביזרים נלווים, ופשוט מבצע את הפעולה שלשמה נוצר בקלות ובמהירות.

מיקסר חשמלי – יש שיגידו שמדובר במכשיר חשמלי שאיננו MUST בכל בית, אך אנו דווקא חושבים שכן. הרי מי לא צריך להכין עוגה מידי פעם או לאפות חלה לשבת? מדובר במכשיר חשמלי חשוב בתפקוד המטבח. כל מי שאופה עוגות, עוגיות או כל דבר אחר, לא יכול שלא להשתמש במיקסר. נכון, אפשר להשתמש במערבל ידני, אבל זה ייקח לכם הרבה יותר זמן והתוצאות לא תהייה זהות. מדובר באחד המכשירים החשובים ביותר לעבודה במטבח, שחוסכים המון זמן וכאבים בידיים. ניתן למצוא היום מגוון רחב של סוגים ודגמים, החל ממיקסרים ידניים וכלה במיקסרים מקצועיים, מסיביים ובעלי פונקציות מתקדמות – רכשו מיקסר חשמלי שמתאים לצרכים שלכם ולתדירות השימוש בו.

בלנדרים – כפי שציינו קודם לכן, יהיו שיטענו שמדובר במותרות, אך זה לא מדויק. על מנת שנוכל לבשל מאכלים שונים, לטחון מאכלים למרקם נוזלי (בעיקר לתינוקות), ולהכין משקאות בריאים, יש צורך בבלנדר, ולכן חשוב להחזיק אחד כזה בבית.

יש לכם שאלה?